Darčekový poukaz

Naša firma sa zaoberá pestovaním a predajom predovšetkým mrazuvzdorných paliem, ale aj iných interiérových či exteriérových exotických rastlín, ktoré svojou kvalitou a odolnosťou dokážu prežiť voľne vysadené v každej Slovenskej záhrade! Pestovaním mrazuvzdornej exotiky sa venujeme už od roku 2011 a jej predaj sme zahájili v roku 2015. Najmä ťažké podmienky, v ktorých palmy a ostatné rastliny pestujeme, nám pomohli získať bohaté skúsenosti a vedomosti pri pestovaní vo voľnej pôde na Slovensku.

              

Palmy, juky či mrazuvzdorné kaktusy môžete sami vidieť voľne vysadené v našej záhrade na Kysuciach, kde ešte stále občas zimy bývajú dlhé a kruté. Avšak naše rastliny u nás rastú a pútajú pozornosť ľudí už niekoľko rokov. Ponúkame Vám široký sortiment rôznych veľkostí a rozmerov tých najodolnejších paliem, ako sú Trachycarpus fortunei a Chamaerops humilis. V našej ponuke však môžete nájsť aj iné druhy paliem, júk a exotických rastlín. Našim zákazníkom sa každoročne dostanú do rúk stovky exotických a subtropických rastlín tej najvyššej kvality, s vysokou odolnosťou voči mrazu, ktoré sú schopné prežiť Slovenskú zimu!


                                                    

 

Každoročne sa naša záhrada rozrastá o nové druhy exotických rastlín, ktoré neustále testujeme priamo vo voľnej pôde. Mimo Slovenskej republiky rastliny dodávame do Českej republiky, Poľska a Maďarska za veľmi prijateľné ceny dopravy, ktoré dokážeme redukovať na minimum a aj takto zákazníkom uľahčiť náklady na prepravu rastlín až k sebe domov.

Naša práca nás baví a je pre nás obrovským koníčkom. Preto všetkým našim zákazníkom vždy poskytujeme odborné poradenstvo a delíme sa o svoje bohaté skúsenosti v oblasti pestovania a zimovania týchto prekrásnych rastlín.


Tím NajPalmy.sk